Zegarek PULSAR PH8177X1

Producent: PULSAR

  • 419,00 329,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy wpłacie na konto
Płeć: Damski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stalowa
Wymiary/Waga: 29mm x 29mm x 8mm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 5 ATM (50m)
Bransoleta/Pasek: Pasek, Skórzany
Funkcje/informacje dodatkowe: Sekundnik, Nickel free
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

PULSAR to znana marka zegarków należąca do cenionego japońskiego giganta w produkcji zegarków – Seiko Watch Corporation . Początek firmy Pulsar datowany jest na rok 1972 gdzie w Nowym Jorku zadebiutował zegarek kwarcowy wytwarzany przez firmę Hamilton.
Marka Pulsar nawiązuje swoją nazwą do gwiazd a ściślej do gwiazd zapadłych po eksplozji które jako pulsary wirują do 1000 razy na sekundę wysyłając za każdym obrotem sygnał radiowy.


Model PULSAR PH8177X1 to klasyczny zegarek damski zasilany baterią. Kwarcowy japoński mechanizm, zapewniający wyjątkową poprawność chodu, schowany jest w kopercie wykonanej ze stali szlachetnej. Srebrną tarczę zegarka chroni szkiełko mineralne, które jest odporne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. Kopertę modelu umocowano na czarnym pasku skórzanym. Całość zamknięto w wodoszczelnej (50m) kopercie, jest odporny na zachlapania, ale nie zaleca się dłuższego kontaktu z wodą i regulowania koronki pod wodą. Tarcza zegarka posiada detale z kryształów Swarovskiego, które stwarzają niepowtarzalny efekt wizualny. Wskazówki o wyjątkowym kolorze również potęguje ten efekt. W tym zegarku marki PULSAR widać inspirację gwiazdami i kosmosem.

CECHY ZEGARKA:

-MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią;

-KOPERTA: wysokiej jakości stal nierdzewna;

-SZKIEŁKO: mineralne wysokiej jakości – odporne na zarysowania;

-PASEK: wysokiej jakości skórzany;

-WODOSZCZELNOŚĆ; 50m – pozwala na kontakt zegarka z wodą, ale nie zaleca się jego dłuższego zamoczenia i regulacji koronki pod wodą,

-ŻYWOTNOŚĆ BATERII; 2 lata;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE PULSAR;

-OKRES GWARANCJI: 2 lata.

Promocja
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook