Zegarek CASIO SGW-1000-2B

Producent: CASIO

  • 689,00 479,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy wpłacie na konto
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Tworzywo sztuczne
Wymiary/Waga: 54.7mm × 54.1mm × 15.3mm/ 53g Obwód nadgarstka 15-23cm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
Bransoleta/Pasek: Pasek, Tworzywo sztuczne
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Stoper, Timer, Kompas, Wysokościomierz, Termometr, Alarm, Autopodświetlenie, Iluminator, Czas światowy, Automatyczny kalendarz
Okres gwarancji: 3 lata

Opis produktu

ZEGARKI Z SERII CASIO PROTREKZALICZANE DO JEDNYCH Z NAJLEPSZYCH OUTDOOROWYCH ZEGARKÓW NA ŚWIECIE. ZEGARKI Z TEJ SERIINAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE SPOŚRÓD WSZYSTKICH ZEGARKÓW CASIO. STAJĄ SIĘ NIEROZŁĄCZNYM PARTNEREM U LUDZI UDAJĄCYCH SIĘ W DALEKIE PODRÓŻE JAK I EKSTREMALNE WYPRAWY, A TECHNOLOGICZNE NOWINKI DAJĄ NOWE MOŻLIWOŚCI JAKICH OD DAWNA OCZEKIWALI. RODZAJE SENSORÓW TAKICH JAK: TERMOMETR, BAROMETR, WYSOKOŚCIOMIERZ CZY KOMPAS W TYCH ZEGARKACH TO JUŻ STANDARD.

Model SGW-1000 należący do kolekcji SGW posiada w standardzie takie rodzaje sensorów jak: miernik temperatury, barometr, wysokościomierz, kompas elektroniczny.
Przedstawiamy model SGW-1000-2B, który zawiera nowszą, trzecią wersję Casio Triple Sensor odpowiadającą za potrójny sensor zegarka. Zaawansowana technologia pozwoliła na zastosowanie 95% mniejszego czujnika kierunku i o 90% zmniejszenie zużycia energii przez sensor w porównaniu do wcześniejszych modeli.
Pomimo mniejszych rozmiarów nowy sensor w tym modelu pozwala na lepszą dokładność i efektywność energetyczną.
SGW-1000 mierzy wysokość w dokładności do 1m (wcześniejsze modele do 5m), a odczyt z kompasu może być wykonywany przez 60 sekund (wcześniej 20 sek.).
Innowacyjny barometr zawiera unikalny alarm tendencyjny ciśnienia barometrycznego, który informuje użytkownika o nagłej zmianie wartości. Cyfrowy kompas mierzy i wskazuje jeden z 16 kierunków, w przybliżeniu do 1° i w zakresie 0° to 359° oraz posiada graficzne wskazanie kierunku. Wysokościomierz mieści się w zakresie -700 do 10 000m, posiada pamięć 30 danych razem z datą i czasem, wykres tendencji wysokości, pomiar różnicy i możliwość zmiany jednostki z metrów (m) na stopy (ft) oraz możliwość pomiaru co sekundę lub co dwie. Barometr zegarka działa z dokładnością do 1 hPa, w zakresie 260 do 1100 hPa, zegarek posiada wykresy zmian, tendencji i różnic ciśnienia. Funkcja termometru pozwala na operowanie jednostką Celsiusza i Fahrenheita oraz pomiar z dokładnością do 0,1°C i w zakresie od -10°C do 60°C. Przedstawiony model posiada 10ATM wodoszczelności co pozwala na swobodne pływanie w zegarku. Ze standardowych funkcji posiada stoper (dokładność 1/10 sekundy), timer (dwudziestoczterogodzinny, z dokładnością do 1 sekundy), 5 dziennych alarmów, w tym jeden z drzemką oraz wskazanie czasu dla 31 stref czasowych. Nowoczesny wygląd i praktycznie zaprojektowana koperta z przyciskami ułatwiającymi dostęp do najważniejszych funkcji sprawiają, że jest to idealny model na wycieczki górskie.

Promocja
Nowość
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook