Zegarek PULSAR SOLAR PX5049X1

Producent: PULSAR

  • 1065,00 725,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy wpłacie na konto
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stalowa
Wymiary/Waga: 44mm x 44mm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
Bransoleta/Pasek: Pasek
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Stoper, Chronograf, Neobrite, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki, Solar
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

PULSAR to znana marka zegarków należąca do cenionego japońskiego giganta w produkcji zegarków – Seiko Watch Corporation . Początek firmy Pulsar datowany jest na rok 1972 gdzie w Nowym Jorku zadebiutował zegarek kwarcowy wytwarzany przez firmę Hamilton.
Marka Pulsar nawiązuje swoją nazwą do gwiazd a ściślej do gwiazd zapadłych po eksplozji które jako pulsary wirują do 1000 razy na sekundę wysyłając za każdym obrotem sygnał radiowy.
Model PULSAR 5049X1 to męski klasyczno-sportowy zegarek kwarcowy zasilany energią słoneczną. Kwarcowy japoński mechanizm, zapewniający wyjątkową poprawność chodu, schowany jest w kopercie wykonanej ze stali szlachetnej.
Jasną tarczę zegarka chroni szkiełko mineralne, które jest odporne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. Niewątpliwie do zalet zegarka możemy zaliczyć między innymi stoper w formie chronografu mierzący czas do 60 minut, datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, wskazówki pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień delikatnie podświetla się w ciemnościach oraz tarczę 24-godzinna. Wodoszczelność na poziomie 10ATM pozwala na wejście w zegarku do wody jak również na pływanie w nim.


CECHY ZEGARKA;

-MECHANIZM: kwarcowy, zasilany energią słoneczną;

-KOPERTA: Stal Nierdzewna;

-PASEK: Skórzany, brązowy;

-SZKIEŁKO; Mineralne;

-WODOSZCZELNOŚĆ: 10BAR(w zegarku można wejść do wody, jak również pływać w nim);

-NEOBRITE: wskazówki w zegarku zostały pokryte warstwą fosforyzującą , która po naświetleniu w dzień – świeci w ciemnościach;

-DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca;

-CHRONOGRAF: stoper w formie chronografu mierzy czas do 30 minut;

-CZAS 24-GODZINNY: ułatwia orientację pory dnia;

-ŻYWOTNOŚĆ BATERII; 2 lata;

-INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE PULSAR;

-OKRES GWARANCJI: 2 Lata.

Promocja
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook