×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Filtracja
Cena
-
MECHANIZM
RODZAJ KOPERTY
SZTURMANSKIE

SZTURMANSKIE

http://www.http://sturmanskie.ru/en/

Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Nie ma lepszego sposobu na zafundowanie go sobie niż ekskluzywne zegarki Szturmanskie dostępne w naszym sklepie internetowym! Modele z kolekcji dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom to bezkompromisowa jakość, precyzja odmierzania czasu i pięknego, inspirowanego kosmosem wyglądu. Niewątpliwą zaletą oferowanych czasomierzy jest zastosowanie wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki którym zamówiony zegarek Szturmanskie posłuży Ci niezmiennie przez wiele lat. Nasze produkty polecają się również na niezapomniany prezent dla bliskiej osoby. Co więcej, w happytime.com.pl znajdziesz paski do zegarków w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty i złożenia zamówienia!

Historia zegarków Szturmanskie (Sturmanskie)

Początek marki Szturmanskie datuje się już na 1949 rok. Przez pierwsze lata swojej działalności firma produkowała zegarki wyłącznie dla wojska – każdy absolwent radzieckiej akademii wojskowej otrzymywał jeden z nich na zakończenie szkoły. To właśnie dzięki temu czasomierze sygnowane logo przedsiębiorstwa uzyskały na świecie tak wyjątkowy status. W 1959 roku światło dziennie ujrzał model Striela, który został wyposażony w funkcję chronografu, a na jego tarczy umieszczono skalę telemetru. Seria została wydana dla wysokiej rangi generałów w wojsku rosyjskim. Jednak jak się okazuje – czasy największej popularności zegarków Szturmanskie miały dopiero nadejść. Stało się to dwa lata później, kiedy to Jurij Gagarin, jako pierwszy człowiek na świecie, poleciał w kosmos, a na nadgarstku towarzyszył mu czasomierz właśnie tej marki.

Dzięki temu wydarzeniu zegarki Szturmanskie (Sturmanskie) nie potrzebowały reklamy i nieustannie towarzyszyły radzieckim kosmonautom w podróżach w kosmos. Przykładowo – Aleksiej Leonow w modelu Striela odbył podróż na orbitę okołoziemską, a Valeriy Poliakow w modelu Okean pobił rekord najdłuższego lotu kosmicznego. Na początku XXI wieku, równo 40 lat po historycznym locie Jurija Gagarina, marka Szturmanskie stworzyła zegarek specjalnie na jego cześć, a 10 lat później postanowiła wypuścić na rynek czasomierz na wzór pierwszego modelu, który znalazł się w kosmosie. Dziś możesz zamówić jeden z nich w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się jego niezawodnością działania, ekskluzywnym wyglądem i trwałością na lata. Warto dodać że w roku 2019 został pokazy w Polsce model dedykowany jedynemu polskiemu kosmonaucie - panu Mirosławowi Hermaszewskiemu. Napisy na zegarku wykonano całkowicie po polsku a serię ograniczono jedynie do 190 sztuk - tyle godzin ile nasz kosmonauta spędził w kosmosie.

Jaki mechanizm zegarka Szturmanskie wybrać?

W trakcie zakupu zegarka Szturmanskie możesz wybrać jeden z trzech mechanizmów – kwarcowy, automatyczny lub mechaniczny. Który z nich będzie odpowiedni? Zacznijmy od tego pierwszego, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Nie bez powodu. Jedną z największych zalet modeli z mechanizmem kwarcowym jest zasilanie baterią, którą wystarczy wymieniać co kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy, by cieszyć się precyzją odmierzania czasu. Z kolei zegarki Szturmanskie z mechanizmem automatycznym należą do nowocześniejszej grupy produktów – do prawidłowego działania potrzebują sprężyny, która jednak nie wymaga nakręcania. Odbywa się to automatycznie, gdy Ty cieszysz się elegancją i praktycznością czasomierza. Nie możemy także zapomnieć o mechanizmie mechanicznym, w który wyposażono niektóre z dostępnych w naszej ofercie zegarków Szturmanskie. Warto dodać że tego typu mechanizmy produkowane są od 1942r w rosyjskim Czystopolu. Tego typu modele to prawdziwy ukłon w stronę klasyki – aby mogły odmierzać czas, niezbędne jest ich nakręcanie.

Zegarki męskie Szturmanskie pochodzą z takich serii jak Sputnik, Pionierzy Kosmosu czy Mars. Nazwy modeli nie są przypadkowe – akcesoria stworzone z myślą o najbardziej wymagających panach to następcy zegarka, który jako pierwszy poleciał w kosmos!

Są eleganckie, niezwykle kobiece i inspirowane kosmosem. Mowa oczywiście o zegarkach damskich Szturmanskie, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Odkryj modele z serii Galaxy, które zaskoczą Cię swoją wysoką jakością.

Menu

Ustawienia

?action=noscript&dt=9&cid=1652

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się