×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

GINO ROSSI

Ówczesna moda to nie tylko ładny, efektowny wygląd, ale również funkcjonalność. W te kanony idealnie wpisują się zegarki damskie Gino Rossi. Smartwatche pozwalają nie tylko na sprawdzenie godziny, czy daty, ale również na śledzenie codziennej aktywności zarówno tej sportowej, jak i spontanicznej. Kompatybilność z najczęściej wybieranymi systemami i ciągłe aktualizacje oprogramowania sprawiają, że na smartwatche Gino Rossi decyduje się coraz więcej nowoczesnych, wymagających kobiet.

Funkcjonalne smartwatche Gino Rossi w wielu odsłonach

Pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę kobiety wybierające dodatki stylizacyjne, w tym również zegarki, jest wygląd. Smartwatche Gino Rossi w zależności od modelu utrzymane zostały w designie sportowym, uniwersalnym lub eleganckim. Tak duża różnorodność pozwala każdej kobiecie dokonać właściwego wyboru. Co więcej producent w kilku modelach dodaje zapasowy pasek w innej kolorystyce. Dzięki temu ostateczny wygląd zegarka będziesz mogła modyfikować w zależności od osobistych upodobań i wybranej stylizacji. W jakich odcieniach utrzymane są zegarki? Najczęściej jest to czerń, złoto, różowe złoto i srebro. To najchętniej wybierane kolory przez najbardziej wymagające kobiety. Pasek zegarka może być silikonowy, skórzany lub może być to bardzo modna bransoleta typu mesh zapinana na zaczepy magnesowe. Duża różnorodność dotyczy także samej koperty. W zależności od modelu jest ona okrągła, kwadratowa lub prostokątna.

Zegarek sportowy do różnych dyscyplin

Nowoczesne kobiety coraz większą uwagę przykładają nie tylko do swojej sylwetki, ale również formy. Codzienne spacery, jazda na rowerze, czy bieganie często uzupełnione zostaje o ćwiczenia siłowe. Panie, które poszukują smartwatcha wszechstronnego i niezawodnego, z pewnością powinny zwrócić uwagę na zegarek damski Gino Rossi. Dla większości osób ważne jest to, aby posiadał takie funkcje jak krokomierz, pulsometr, alarm czy stoper, które w pozytywny sposób wpływają na rozwijanie sportowej formy. To jednak nie koniec. Zegarki Gino Rossi wzbogacone zostały o tryby sportowe, dzięki którym uprawianie ulubionej dyscypliny sportowej jest jeszcze przyjemniejsze. Do najpopularniejszych trybów zaliczyć można bieganie, wspinaczka, jazda na rowerze, pływanie, tenis stołowy, koszykówka, badminton, piłka nożna czy chodzenie. Oznacza to, że bez względu na to jaką dyscyplinę uprawiasz dziś lub jaka zainteresuje Cię w ciągu kolejnych lat zegarek damski Gino Rossi dotrzyma Ci kroku.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się