OLIVIA BURTON

OLIVIA BURTON

Zegarki damskie Olivia Burton należą do brytyjskiej marki modowej stworzonej przez Lesę Bennet i Jemmę Fennings. Dziewczyny poznały się podczas studiów na wydziale mody w Londynie. Firma Olivia Burton została nazwana na cześć ciotki Lesi, której porywające podejście i energia stanowiły ogromną inspirację dla dziewcząt.

Firma jest prężnie rozwijającą się marką zegarków, przyciągająca do siebie co raz więcej entuzjastów. Obecnie Olivia Burton współpracuje z największymi brytyjskimi domami mody a jej niebanalny design zapewnił grono odbiorców na terenie całej Europy. Zegarki damskie Olivia Burton charakteryzują się wzornictwem nawiązującym do stylu vintage a także doskonałą jakością wykonania. Ponadto firma stała się prekursorem tarcz 3D, które nadają zegarkowi głebi i stylu. Większość damskich zegarków Olivia Burton jest inspirowana wybiegami mody z 2011 roku kiedy to na arenach modowych pojawiały się liczne ozdoby w postaci pszczół.

Oryginalne czasomierze dedykowane są kobietom dbających o swój wizerunek w każdej sytuacji. Brytyjski design oraz ponadczasowa klasyka jaką oferują nam zegarki Olivia Burton są receptą na niezwykle udaną stylizację.

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook