Zegarek Bulova 98B303 Precisionist GRAMMYSs Limited Edition

Producent: BULOVA

  • 4610,00 2495,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 200 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stalowa
Wymiary/Waga: 50mm x 44mm x 14.80mm
Szkiełko: Szafirowe
Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
Bransoleta/Pasek: Bransoleta, Stal szlachetna
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Neobrite, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

BULOVA to znana i ceniona, amerykańska marka zegarków z bogatą historią. Początek firmy datowany jest na rok 1875 kiedy Joseph Bulova otworzył mały sklep w jubilerskiej części Manhattanu – najbogatszej dzielnicy Nowego Yorku. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków, Bulova jako pierwsza marka na świecie wymyśliła zegarek naręczny a modele Accutron, były pierwszymi elektronicznymi zegarkami. Czasomierze z logo Bulova stały się oficjalnymi zegarkami używanymi m.in przez NASA i jako pierwsze znalazły się na księżycu. Bulova stała się pierwszą marką zegarków wykorzystującą swój wizerunek w reklamie filmowej i telewizyjnej a przez lata była także tzw „Gift of State”, czyli prezentem, jaki Prezydent Stanów Zjednoczonych wręcza innym państwowym przywódcom czy dygnitarzom z całego świata którzy odwiedzali Stany Zjednoczone.

Model BULOVA Bulova Precisionist GRAMMYs Limited Edition 98B303 to męski zegarek napędzany przez kwarcowy mechanizm zasilany baterią. koperta prezentowanego modelu wykonana została ze stali szlachetnej oksydowanej na kolor czarny. Całość tarczy ochrania szkiełko szafirowe które jest odporne na zarysowania. Do zalet zegarka zaliczamy: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca oraz wskazówki pokryte warstwą fosforyzującą. Wodoszczelność na poziomie 100 ATM.

CECHY ZEGARKA:

-MECHANIZM: Kwarcowy – zasilany baterią;

-KOPERTA: Stal Szlachetna oksydowana na kolor czarny;

-BRANSOLETA: KOLORU CZARNEGO;

-TARCZA: Czarna;

-SZKIEŁKO: szafirowe;

-NEOBRITE: wskazówki oraz indeksy zegarka pokryte zostały warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – delikatnie podświetla się w ciemnościach;

-WODOSZCZELNOŚĆ : 10BAR;

-DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca;

-INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE Z LOGIEM BULOVA:

-OKRES GWARANCJI: 2 lata;

Promocja
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook