Zegarek BULOVA DIVER SEA KING 96B228

Producent: BULOVA

  • 2599,00 2249,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 200 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal szlachetna
Wymiary/Waga: 49mm x 49mm x 14mm
Szkiełko: Szafirowe
Wodoszczelność: 30 ATM (300m) i więcej
Bransoleta/Pasek: Pasek, Gumowy
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

BULOVA to znana i ceniona, amerykańska marka zegarków z bogatą historią. Początek firmy datowany jest na rok 1875 kiedy Joseph Bulova otworzył mały sklep w jubilerskiej części Manhattanu – najbogatszej dzielnicy Nowego Yorku. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków, Bulova jako pierwsza marka na świecie wymyśliła zegarek naręczny a modele Accutron, były pierwszymi elektronicznymi zegarkami. Czasomierze z logo Bulova stały się oficjalnymi zegarkami używanymi m.in przez NASA i jako pierwsze znalazły się na księżycu. Bulova stała się pierwszą marką zegarków wykorzystującą swój wizerunek w reklamie filmowej i telewizyjnej a przez lata była także tzw „Gift of State”, czyli prezentem, jaki Prezydent Stanów Zjednoczonych wręcza innym państwowym przywódcom czy dygnitarzom z całego świata którzy odwiedzali Stany Zjednoczone.


Model BULOVA SEA KING 96B228 to sportowy męski zegarek napędzany przez najdokładniejszy kwarcowy mechanizm na świecie zasilany baterią. Dokładność chodu jest bardzo precyzyjna nieprzekraczająca 10 sekund rocznie. Koperta prezentowanego modelu wykonana jest ze stali szlachetnej odpornej na korozję i umocowana na pasku gumowym koloru czarnego. Zegarek został wyposażony w zakręcaną koronkę tak aby mógł wytrzymać ciśnienie 30 atmosfer (300m) co pozwala na nurkowanie w akwalungu. Całość tarczy ochrania szkiełko szafirowe które jest odporne na zarysowania. Zegarek dodatkowo został wyposażony w datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca oraz wskazówki fosforyzujące podświetlające się delikatnie w ciemnościach.


CECHY ZEGARKA:

-MECHANIZM: PRECISIONIST QARTZ – wyjątkowo precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią;

-KOPERTA: stal szlachetna odporna na korozję;

-PASEK: Gumowy koloru czarnego;

-TARCZA: Czarna;

-SZKIEŁKO: Szafirowe;

-BEZEL: Luneta – obrotowy pierścień koperty;

-WODOSZCZELNOŚĆ : Klasa WR300m (30ATM) pozwala na nurkowanie w akwalungu;

-DATOWNIK: wyświetla w pojedynczym okienku aktualny dzień miesiąca;

-NEOBRITE: Wskazówki oraz indeksy w zegarku zostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – delikatnie podświetla się w ciemnościach;

-INSTRUKCJA OBSŁUGI;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE BULOVA;

-OKRES GWARANCJI: 2 lata;

Promocja
Nowość
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook