Zegarek BULOVA PRECISIONIST 98B267

Producent: BULOVA

  • 1555,00 1159,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 200 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stalowa
Wymiary/Waga: 44mm x 44mm x 11mm / 74g
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
Bransoleta/Pasek: Pasek, Skórzany
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

BULOVA to znana i ceniona, amerykańska marka zegarków z bogatą historią. Początek firmy datowany jest na rok 1875 kiedy Joseph Bulova otworzył mały sklep w jubilerskiej części Manhattanu – najbogatszej dzielnicy Nowego Yorku. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków, Bulova jako pierwsza marka na świecie wymyśliła zegarek naręczny a modele Accutron, były pierwszymi elektronicznymi zegarkami. Czasomierze z logo Bulova stały się oficjalnymi zegarkami używanymi m.in przez NASA i jako pierwsze znalazły się na księżycu. Bulova stała się pierwszą marką zegarków wykorzystującą swój wizerunek w reklamie filmowej i telewizyjnej a przez lata była także tzw „Gift of State”, czyli prezentem, jaki Prezydent Stanów Zjednoczonych wręcza innym państwowym przywódcom czy dygnitarzom z całego świata którzy odwiedzali Stany Zjednoczone.


Model BULOVA PRECISIONIST 98B267 to klasyczny męski zegarek napędzany przez najdokładniejszy kwarcowy mechanizm na świecie zasilany baterią. Dokładność chodu jest bardzo precyzyjna nieprzekraczająca 10 sekund rocznie. Koperta prezentowanego modelu wykonane została ze stali szlachetnej odpornej na korozję i umocowana na pasku skórzanym koloru ciemno brązowego. Całość tarczy ochrania wysokiej jakości szkiełko mineralne, bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków szkiełko mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować. Do zalet zegarka możemy zaliczyć datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, wodoszczelność na poziomie 10ATM pozwalająca na pływanie oraz wskazówki pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – delikatnie podświetla się w ciemnościach.


CECHY ZEGARKA:

-MECHANIZM: PRECISIONIST QUARTZ – wyjątkowo precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią.

-PASEK: Skórzany koloru ciemno brązowego;

-DŁUGOŚĆ PASKA: Całkowita mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 24cm;

-KOPERTA: stal szlachetna odporna na korozję;

-TARCZA: Grafitowa;

-SZKIEŁKO: mineralne;

-DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca;

-NEOBRITE: wskazówki oraz indeksy w zegarku zostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – świeci w ciemnościach;

-WODOSZCZELNOŚĆ : 10BAR (pozwala na wejście w zegarku do wody jak również na pływanie w nim);

-ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE Z LOGIEM BULOVA:

-OKRES GWARANCJI: 2 lata;

Promocja
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook