Zegarek BULOVA PRECISIONIST CHRONOGRAPH 98B276

Producent: BULOVA

  • 2955,00 2059,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 100 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal szlachetna
Wymiary/Waga: 44,5mm x 44,5mm x 14,5mm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 10 ATM (100m)
Bransoleta/Pasek: Bransoleta, Stal szlachetna
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Stoper, Chronograf, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki
Okres gwarancji: 2 lata

Opis produktu

BULOVA to znana i ceniona, amerykańska marka zegarków z bogatą historią. Początek firmy datowany jest na rok 1875 kiedy Joseph Bulova otworzył mały sklep w jubilerskiej części Manhattanu – najbogatszej dzielnicy Nowego Yorku. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków, Bulova jako pierwsza marka na świecie wymyśliła zegarek naręczny a modele Accutron, były pierwszymi elektronicznymi zegarkami. Czasomierze z logo Bulova stały się oficjalnymi zegarkami używanymi m.in przez NASA i jako pierwsze znalazły się na księżycu. Bulova stała się pierwszą marką zegarków wykorzystującą swój wizerunek w reklamie filmowej i telewizyjnej a przez lata była także tzw „Gift of State”, czyli prezentem, jaki Prezydent Stanów Zjednoczonych wręcza innym państwowym przywódcom czy dygnitarzom z całego świata którzy odwiedzali Stany Zjednoczone.

Model BULOVA PRECISIONIST 98B276 to sportowy męski zegarek napędzany przez najdokładniejszy kwarcowy mechanizm na świecie zasilany baterią. Dokładność chodu jest bardzo precyzyjna nieprzekraczająca 10 sekund rocznie. Mechanizm posiada dodatkowo chronograf mierzący czas z dokładnością do 1/1000s. Koperta oraz bransoleta prezentowanego modelu wykonana jest ze stali szlachetnej odpornej na korozję złoconej trwałą metodą PVD. Całość tarczy ochrania szkiełko mineralne, bardzo często wykorzystywane przy produkcji zegarków (szkiełko to ma piąty stopień twardości w skali Mohsa). Jest bardzo przejrzyste, elastyczne, a w razie zarysowania, można je łatwo wypolerować. Do zalet zegarka zaliczamy: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, stoper w formie chronografu mierzący czas do 12 godzin, oraz wskazówki pokryte warstwą fosforyzującą. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM (100m) wskazuje iż, z zegarkiem można pływać.

CECHY ZEGARKA:

-MECHANIZM: PRECISIONIST QARTZ – wyjątkowo precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią.

-KOPERTA: Stal Szlachetna odporna na korozję;

-BRANSOLETA: Stal Szlachetna odporna na korozję z elementami złoconymi trwałą metodą PVD;

-OBWÓD BRANSOLETY: Całkowity mierzony wraz z kopertą 21cm z możliwością skrócenia u każdego zegarmistrza poprzez wybicie ogniw z bransolety;

-TARCZA: Niebieska;

-SZKIEŁKO: Mineralne;

-WODOSZCZELNOŚĆ : 10ATm – 100m(pozwala na wejście w zegarku do wody jak również na pływanie w nim – nie wolno wchodzić do sauny)

-DATOWNIK: wyświetla aktualny dzień miesiąca;

-CHRONOGRAF: analogowy stoper mierzący czas do 12 godzin z dokładnością do 1/1000s;

-WSKAZÓWKI FOSFORYZUJĄCE: Wskazówki oraz indeksy w zegarku zostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – delikatnie podświetla się w ciemności;

-ŻYWOTNOŚĆ BATERII; 2 lata;

-INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM;

-ORYGINALNE OPAKOWANIE Z LOGIEM BULOVA;

-OKRES GWARANCJI: 2 lata;

Promocja
Nowość
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook