Zegarek FOSSIL AM4431 Natalie Smoke

Producent: FOSSIL

  • 785,00 589,00
  • dostępny
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 200 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stalowa
Wymiary/Waga: 40mm x 40mm x 12mm / 136g
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 5 ATM (50m)
Bransoleta/Pasek: Bransoleta, Stal szlachetna
Funkcje/informacje dodatkowe: Datownik, Stoper, Chronograf, Sekundnik
Okres gwarancji: 2 lata
EAN:2724278153012

Opis produktu

Ekskluzywny męski zegarek znanej i cenionej amerykańskiej marki Fossil. Model AM4431 wyróżnia duża i wyraźna tarcza na której znajdują się 3 subtarcze.
Jedna subtarcza odpowiada za wskazanie czasu w systemie 24 godzinnym a dwie pozostałe subtarcze odpowiadają za wskazania chronografu. Jest to analogowy stoper mierzący upływający czas do 30 minut z dokładnością 1/1 sekundy.
Na tarczy producent Fossil umiejscowił również przydatny i praktyczny datownik który wskazuje aktualny dzień miesiąca. Zlokalizowany jest na wysokości między godziną czwarta i piątą.
Koperta tego męskiego czasomierza wykonana została w całości ze stali szlachetnej która wraz ze stalową bransoletą są oksydowane trwałą metodą przez co zegarek jest solidny i trwały.
Tarczę kryje odporne na stłuczenia naturalne szkiełko mineralne które jest twardsze i bardziej odporne na zarysowania niż szkiełko hesalitowe.
Fossil zabezpieczył ten męski zegarek przed wilgocią i wodą, dzięki wodoszczelności 5bar (50m) można z zegarkiem wejść do wody na krótką chwilę.
Modna linia i niebagatelna kolorystyka tworzą niezwykle designerski i fascynujący zegarek na każdą okazję.
Model objęty jest 24 miesięczną gwarancją.
Zegarek męski Fossil AM4431 z kolekcji Smoke Natalie jest możliwy do obejrzenia również w naszym nowoczesnym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym przy ul Dąbskiej 18N w Krakowie.
Wszystkich zainteresowanych – serdecznie zapraszamy!

Promocja
Nowość
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook