Zegarek VOSTOK Europe Energia YN84-575O540

Producent: VOSTOK EUROPE

  • 4290,00 3861,00
  • Na zamówienie - dostępny do 3 dni.
  • Dostawa gratis przy zakupach powyżej 200 zł
Płeć: Męski
Mechanizm: Automatyczny
Koperta: Brąz
Wymiary/Waga: 48mm x 48mm x 17mm / 150g
Szkiełko: Mineralne, utwardzone (hard glass)
Wodoszczelność: 30 ATM (300m) i więcej
Bransoleta/Pasek: Pasek, Tworzywo sztuczne, Skórzany
Funkcje/informacje dodatkowe: Neobrite, Sekundnik, Nickel free, Fosforyzujące wskazówki, Czas Dobowy
Okres gwarancji: 2 lata, ogólnopolska, realizowana przez producenta
EAN:4260157448131

Opis produktu

Zegarek męski Vostok Europe Energia YN84-575O540 napędzany jest przez automatyczny mechanizm Seiko Epson (22 kamienie), który jest zamknięty w kopercie wykonanej z brązu. Zegarek utrzymany jest na skórzanym, brązowym pasku. W zestawie znajduje się również drugi pasek z tworzywa sztucznego i dołączony do niego specjalny śrubokręt do samodzielnej wymiany pasków.

W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu, które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencyjne są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Wodoszczelność na poziomie 30 ATM (300m) sprawia, że w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach a zawór helowy pozwala na nurkowanie głębinowe w batyskafie lub dzwonie kesonowym.

Ciemna tarcza pokryta jest grubym, mineralnym szkiełkiem. Na tarczy zegarka jest Open Heart, dzięki czemu można zaobserwować pracę mechanizmu. Ponadto czasomierz wyposażony jest w wskaźnik rezerwy chodu (40 godzin) i czas 24-godzinny. Warto odnotować, że światło dziennie zobaczyło tylko 3000 sztuk tego modelu.

Promocja
Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook