×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Dostępność w magazynie
Cena
-

Scyzoryki

Scyzoryk to akcesorium, które często towarzyszy ówczesnym mężczyznom, nie tylko w kontekście turystycznych wypraw, ale także w życiu codziennym. Aspektem, jaki należy koniecznie wziąć pod uwagę wybierając tego typu produkt niewątpliwie jest jakość. Jeśli zależy Ci na wyrobie wykonanym z należytą starannością i dbałością o detale potwierdzoną z dożywotnią gwarancją świetnym rozwiązaniem będą scyzoryki Swiza. Dostępny w naszym sklepie internetowym happytime.com.pl nóż szwajcarski z pewnością sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

Jak wybrać idealny scyzoryk?

Decydując się na zakup scyzoryka warto rozważyć najistotniejsze kwestie. Pierwszą z nich jest to, czy akcesorium kupujesz dla siebie, czy dla bliskiej osoby w prezencie? Scyzoryki Swiza dla kobiet i dla mężczyzn nie różnią się, jednakże w zależności od upodobań i preferencji można wybrać model w ulubionym kolorze. Oprócz klasycznej i bardzo modnej czerni, w naszym sklepie znaleźć można noże czerwone, białe, niebieskie, zielone oraz pomarańczowe. Część modeli występuje także w modnych printach. Oprócz zewnętrznych aspektów warto wziąć pod uwagę także docelowe przeznaczenie scyzoryka Swiza. Najczęściej noże zamawiane są z myślą o wyprawach wędkarskich, turystycznych, jako uzupełnienie ekwipunku myśliwskiego, militarnego, czy żeglarskiego, a także jako gadżet niezbędny podczas prac na działce, czy w przydomowym garażu.

Scyzoryki Swiza - czym się wyróżniają?

Scyzoryki Swiza to akcesorium najczęściej wybierane przez wymagających użytkowników. Nic w tym dziwnego wyróżnia je szwajcarska precyzja i funkcjonalność, obok których ciężko przejść obojętnie. Niewątpliwą zaletą proponowanych modeli jest ergonomiczny i zakrzywiony kształt, który sprawia, że scyzoryk dobrze leży w ręce i bez problemu się nim operuje. Modele wykonane ze stali nierdzewnej są trwałe i odporne na wszelkie zniszczenia. W zależności od modelu, na który się zdecydujesz Swiza scyzoryk wyposażony jest w szydło/rozwiertak, korkociąg, pęsetę oraz blokowane ostrze, które zapewnia pełne bezpieczeństwo. Co ważne scyzoryki są odporne na wysoką temperaturę (do 80°C) co daje możliwość okazjonalnego umycia scyzoryka w zmywarce. Należy jednak pamiętać, aby po wyczyszczeniu naoliwić ruchome części olejkiem. Dzięki swojej funkcjonalności i nowoczesnemu designowi scyzoryki Swiza są idealne dla nowoczesnego użytkownika bez względu na płeć, czy wiek.

Menu