×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

VOSTOK EUROPE

Marka Vostok Europe powstała w 2003 roku na mocy podpisania kontraktu pomiędzy litewską firmą Vilnius Koliz i rosyjskim Chystopol Watch. Warto wspomnieć, że jest to kontynuacja słynnej, radzieckiej marki Wostok. Zaledwie rok później firma Vostok Europe, na targach Baselword, zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję zegarków, w tym jeden z najlepszych modeli – K3 Submarine. Z biegiem czasu firma się rozrastała i obecnie zegarki Vostok Europe można kupić w ponad 36 krajach na całym świecie. Każda z kolekcji nawiązuje do sowieckich lub rosyjskich dokonań architektonicznych, kulturalnych, technicznych czy wydarzeń historycznych: Lunokhod 2, Anchar, Expedition North Pole – 1, Ekranoplan, Gaz14 – Limousine, N1 – Rocket, Mriya, Almaz, Energia Rocket i Energia Rocket 3.
Niezawodność marki została zauważona i doceniona przez znanych litewskich sportowców: Benediktasa Vanagasa (zawodowy kierowca rajdowy), Jurgisa Kairysa (światowej klasy pilot akrobacyjny), Żydraunasa Savickasa (wielokrotny mistrz świata i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników strongman). Ostatnio do tego grona dołączył Lazar Angelov – jeden z najsłynniejszych trenerów fitness. Nie sposób pominąć sportowych sukcesów Vostok Europe. Zegarki uczestniczyły m.in. w mierzeniu czasu wyścigu z Murmańska do Władywostoku. Do tego czasomierze brały udział w wyścigu Paryż – Dakar oraz w mistrzostwach Świata w nurkowaniu swobodnym freediving w Grecji.
Jednym z większych osiągnięć marki Vostok Europe było nawiązanie współpracy z firmą Mb-Microtech, zajmującą się produkcją pałeczek trytowych. Na mocy tej umowy na zegarkach pojawił się specjalny system podświetlania, polegający na umieszczeniu na tarczy tub trytowych, który może świecić nieprzerwanie przez ponad 20 lat i nie potrzebuje do tego żadnych czynników z zewnątrz.
Siedziba firmy Vostok Europe znajduje się w stolicy Litwy – Wilnie, gdzie zegarki są projektowane i ręcznie składane. Sklep Happy Time jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie czasomierze zapakowane są w oryginalne opakowania i posiadają dwuletnią gwarancję producenta.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się