×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
PŁEĆ
PRODUCENT
KSZTAŁT KOPERTY
TYP PASKA
MATERIAŁ PASKA
KOLOR PASKA
KOLOR TARCZY
KOLOR KOPERTY
MATERIAŁ KOPERTY
POCHODZENIE MARKI

Smartwatche Wear OS (Android Wear)

Poszukujesz inteligentnego zegarka, który dotrzyma Ci kroku w czasie codziennej aktywności? Postaw na smartwatch z Wear OS. Stworzony przez firmę Google system sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Proponowane w naszym sklepie happytime.com.pl modele to zaawansowane technologicznie smartwatche o niebanalnym wyglądzie, które dodatkowo wzbogacone zostały o liczne przydatne funkcje. Jesteśmy przekonani, że wybrany przez Ciebie zegarek sportowy pozwoli Ci zdobyć najwyższe szczyty w ulubionej dyscyplinie i dbać o dobrą formę każdego dnia.

Dlaczego smartwatche cieszą się tak dużą popularnością?

Czasy kiedy zwykły zegarek o niebanalnym wyglądzie był tym, na czym zależało każdemu dawno minęły. Wraz z rozwojem technologii, zwiększyły się także wymagania względem akcesorium codziennego użytku. Smartwatch to coś więcej niż klasyczny zegarek wskazujący godzinę i datę. To czasomierz pozwalający na rozwinięcie skrzydeł w ulubionej dyscyplinie sportowej. Z tego typu urządzenia powinny korzystać kobiety i mężczyźni w każdym wieku. Dzięki monitorowaniu ilości kroków wykonanych w ciągu dnia o swoją formę zadbać mogą zarówno ludzie młodzi, jak i seniorzy. Jest to także świetny produkt dla osób po urazach, które w ramach rehabilitacji i powrotu do zdrowia muszą wykonać odpowiednią ilość kroków zgodną z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

Smartwatch z Wear OS, czyli jaki?

Wear OS (wcześniej Android Wear) to system pozwalający na synchronizację zegarka z telefonem, w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników i ich analizy na przestrzeni miesięcy i lat. System na bieżąco jest aktualizowany i usprawniany, dzięki czemu użytkownicy mają szybszy dostęp do informacji. Posiadając smartwatch Google możesz korzystać z Asystenta Google, który znacznie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Dzięki niemu dowiesz się, jaka jest pogoda, ustawisz godzinę alarmu, ustalisz trasę, czy ustawisz przypomnienia.

Jakie funkcje posiadają smartwatche Wear OS?

Decydując się na zakup smartwatcha z pewnością zależy Ci na tym, aby zegarek miał wiele funkcji, z których korzystać będziesz niemal codziennie. W smartwatchach Wear OS najczęściej można spotkać się z takimi funkcjami jak alarm, alarm wibracyjny, wspomniany wcześniej Asystent głosowy oraz prognoza pogody. Niezbędny jest także Bluetooth, dzięki któremu zegarek łączy się z telefonem. W kontekście aktywności fizycznej z pewnością przydatny będzie GPS, krokomierz, pulsometr oraz stoper. Przy pomocy zegarka możesz także odbierać i wykonywać połączenia, a także znaleźć telefon. Część z proponowanych modeli jest wolnych od niklu, który w przypadku dzieci i dorosłych jest źródłem alergii.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się