×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Filtracja
Marka

Zegary

Zegar to jeden z elementów, którego nie może zabraknąć w żadnym domu ani w żadnej firmie. Trudno sobie wyobrazić poranne wstawanie bez budzika czy brak możliwości sprawdzenia aktualnego czasu, nawet w nocy. Oczywiście są telefony, jednak wielu osobom o wiele lepiej wstaje się, gdy dzwoni klasyczny budzik. W naszym sklepie internetowym na happytime.com.pl do Twojej dyspozycji pozostawiamy budziki i stacje pogody, które z pewnością wpłyną na funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej i biznesowej. Sprawdź cały nasz asortyment.

Klasyczny czy nowoczesny budzik?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne przyzwyczajenia i gusta. Z tego też względu w naszym sklepie znaleźć możesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne budziki. Wśród tradycyjnych modeli niewątpliwie prym wiedzie marka Casio. Kwarcowe, analogowe budziki są przez tę markę produkowane od lat i można spotkać je w wielu domach. Zazwyczaj mają pojedynczy budzik dzienny, delikatnie świecące w ciemności wskazówki oraz bardzo czytelną tarczę. Budziki sieciowe z wyświetleniem ledowym to przede wszystkim propozycje marki JVD (Jasněna Vláhová Design), która w branży zegarmistrzowskiej obecna jest od wielu lat. Modele proponowane przez tego producenta pozwalają na wyświetlanie godziny w formacie 12- lub 24-godzinnym, wyświetlanie daty czy ustawienie alarmu z funkcją drzemki.

Stacja pogody do domu i biura

Stacje pogody to bardzo przydatne urządzenia, szczególnie w okresie wiosennym i jesiennym, kiedy to warunki atmosferyczne są niestabilne i często się zmieniają. W takich przypadkach niezawodna okazuje się wysokiej klasy stacja meteorologiczna dostarczająca na bieżąco informacji o przewidywanej pogodzie. Modele, które skompletowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie, pozwalają także na monitorowanie czasu, tendencji zmian ciśnienia, daty, aktualnej temperatury czy ciśnienia atmosferycznego. Wszystkie prezentowane stacje pogody wykonane zostały z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu są to produkty o długiej żywotności.

Asortyment na happytime.com.pl

W sklepie internetowym na happytime.com.pl oprócz wysokiej jakości budzików i stacji pogody znajdziesz także praktyczne i designerskie zegarki na rękę i smartwatche. To urządzenia, które przypadną do gustu każdemu bez względu na wiek. Klasyczne i nowoczesne zegarki będą także świetnym uzupełnieniem codziennej i wieczorowej stylizacji, a modele wzbogacone o tryby sportowe pozwolą na zachowanie wysportowanej, zdrowej sylwetki. Bez względu na to, czy w kręgu Twojego zainteresowania pozostają budziki, stacje pogody, czy zegarki na rękę, na każdym etapie zamówienia możesz skorzystać z naszej wiedzy i naszego doświadczenia. Z chęcią udzielimy rad, wskażemy różnice i podpowiemy, które rozwiązanie będzie najlepsze. Zapraszamy do kontaktu.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się