×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

ZEPPELIN

Męskie zegarki Zeppelin – powrót do ubiegłego stulecia

Niemiecka marka Zeppelin to najwyższa jakość połączona z klasycznym designem, nawiązującym do lat 20 i 30-tych ubiegłego stulecia. Niewątpliwie produkty tej marki wyróżniają się nietuzinkową prezencją (dzięki nawiązaniu do lotnictwa) i dbałością o najdrobniejsze detale. Zegarki męskie Zeppelin skierowane są przede wszystkim do mężczyzn silnych, pewnych siebie, znających swoją wartość i ceniących sobie tradycję i klasykę. Różnorodność modeli, pokaźny wybór pasków skórzanych oraz bransolet typu mesh, które wpisują się w nietuzinkowy i galanteryjny styl, to ukłon w stronę klienta, który zyskuje swobodę indywidualnego dopasowania zegarka do własnych potrzeb i preferencji. Każdy model zegarka męskiego Zeppelin objęty jest 2- letnią gwarancją. Dzięki temu zyskujesz gwarancję solidności, trwałości i bezproblemowego użytkowania, z kolei materiały najlepszego gatunku, użyte do produkcji owych czasomierzy, świadczą o ich wysokiej odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze konkretnego modelu zegarka marki Zeppelin?

Wybierając odpowiedni model zegarka, który dopasuje się do naszych wymagań i preferencji, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na wbudowane funkcje, materiały, z jakich wykonany został produkt, mechanizm działania, rodzaj i rozmiar bransolety, która będzie stabilnie utrzymywała zegarek na przegubie dłoni, zapobiegając zsuwaniu się. Zeppelin to marka tworząca zegarki męskie wyposażone w dwa rodzaje mechanizmów – kwarcowy oraz automatyczny Oba dostępne są w naszej ofercie internetowej. Mechanizm kwarcowy jest najbardziej rozpowszechnionym, a przy tym najdokładniejszym w pomiarach czasu mechanizmem, którego działanie opiera się tworzeniu impulsu podczas drgań kryształu kwarcowego. Jego głównym atutem jest wyjątkowa precyzja, z jaką odmierza czas, z dokładnością 10 sekund w skali miesiąca. Zegarki, w których zastosowany jest właśnie ten rodzaj mechanizmu, są bardzo przystępne cenowo, w przeciwieństwie do innych modeli. Mechanizm automatyczny bazuje natomiast na obracaniu wahnika, podczas ruchów ręką, dzięki czemu sprężyna naciąga się i wprawia w ruch wskazówki.

Precyzja i kunszt wykonania

Zegarki marki Zeppelin, męskie, to doskonała jakość i najwyższy kunszt wykonania, dzięki wysokiej klasy materiałom zastosowanym podczas procesu powstawania produktów. Czasomierze są wodoszczelne, dzięki czemu swobodnie można wchodzić w nim do wody, jednak nurkowanie i pływanie nie jest zalecane. Datownik, stoper w formie chronografu, alarm, tachometr, sekundnik – to tylko podstawowe opcje, które proponujemy w modelach zegarków owej marki. Stalowe koperty, zabezpieczone szkiełkiem mineralnym, odpornym na stłuczenia i wszelkie zarysowania, idealnie dopasowane są do klasycznych skórzanych pasków, bądź bransolet wykonanych ze stali szlachetnej. To wyjątkowe i nietuzinkowe połączenie, tworzące spójną całość. Dzięki oryginalnym odniesieniom do awiacji oraz ubiegłego stulecia męskie zegarki Zeppelin nabierają ponadczasowego wymiaru i oddają niezwykły kunszt wykonania poprzez elegancką prezencję i klasyczne detale.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się