×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
MATHEY-TISSOT

MATHEY-TISSOT

W cieniu wielkich i znanych nazwisk szwajcarskiego zegarmistrzostwa czai się niezależny producent wysokiej jakości zegarków z długą historią i pewnym dziedzictwem – Mathey-Tissot – najwyższy czas, aby ktoś ponownie rzucił światło na tę interesującą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych, szwajcarskich zegarków Mathey-Tissot.

Szwajcarska marka Mathey-Tissot oferuje pokaźną kolekcję zegarków, pasujących do niemal każdego aspektu życia. Zegarki są albo kwarcowe, zwykle z mechanizmami Ronda, albo automatyczne, a firma utrzymuje wysoki standard swoich produktów, wciąż będąc w stanie produkować wysokiej klasy zegarki mechaniczne. Dzisiaj Mathey-Tissot oferuje rzadkie połączenie wiedzy fachowej, jakości, stylizacji i spersonalizowanej obsługi, które niestety zniknęły z branży zegarków. Kluczowym słowem jest „elastyczność”. Kupujący, duzi lub mali , to nie tylko liczby — to imiona i przyjaciele.

Firma Mathey-Tissot oferuje teraz zegarki w czterech podstawowych kategoriach - Classic, Sports, Fashion i Gold. Zegarki Classic obejmują wiele kolekcji i chociaż większość zegarków jest napędzana mechanizmami kwarcowymi Ronda, dostępne są również automaty z mechanizmem szkieletowym IT 10 lub kalibrem Valswiss Automatic BSR-02. W kategorii Sport znajdują się zegarki nurkowe i inne zegarki przeznaczone do przygód i aktywności sportowych. Niektóre modele wykorzystują mechanizm Valjoux 7750, podczas gdy mechanizmy kwarcowe Ronda są szerzej stosowane. Zegarki Fashion są przeznaczone dla młodszych osób i są w całości wykonane z kwarcu.

Jak zostało już wspomniane Mathey-Tissot obecnie nie rezygnuje z aktywnego udziału w rynku ekskluzywnych złotych zegarków. Modele te ze względu na najwyższą jakość wykonania oraz niską limitację wyprzedawane są przez prywatnych kolekcjonerów oraz klientów korporacyjnych dostrzegających olbrzymi potencjał szczerozłotych zegarków SWISS MADE. Zegarki z serii Gold wykonane są z 18-karatowego złota i są dostępne zarówno w wersji automatycznej, jak i kwarcowej. W przeciwieństwie do zegarków z pozostałych trzech kategorii, Mathey-Tissot wykorzystuje mechanizm kwarcowy ETA i mechanizmy automatyczne w luksusowych zegarkach ze złota. Modele automatyczne w tej kategorii posiadają mechanizmy ETA 2677, ETA 7750, ETA 2842, ETA 7751 i ETA 2892 A2.

Warto również zwrócić uwagę na specjalną kolekcję zegarków wydaną w 2018 roku – Type 21 w kategorii „tool watch”. Wśród najbardziej obiecujących kategorii zegarmistrzowskich znajduje się „tool watch”, znany również jako "instrument watch’, ponieważ został zaprojektowany z myślą o określonej funkcji, która zyskała na niezawodności i atrakcyjności. I na tej liście zegarek lotniczy otrzymał najwyższe oceny. Tak więc w Mathey-Tissot przyrząd chronometryczny dla francuskich samolotów, znany jako Typ 20, nie miał problemów ze znalezieniem sporych rzeszy zwolenników.

Marka stale się rozwija, oferując coraz lepsze i bardziej dopracowane zegarki i mechanizmy, dzięki czemu na stałe należy do kultowych szwajcarskich marek zegarkowych.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się