×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

XICORR

Zegarek XICORR FSO M20 FE Special Edition Zegarek XICORR FSO M20 FE Special Edition
do 3 dni
2 699,00 zł
Made in Poland - Specjalna edycja, tylko 69 sztuk. FSO M20 FE X0213 - Facebook Xicorr Fanklub. Numery dostępne w naszym salonie to 52 oraz 53. Przed zakupem dołącz do grupy:...

Polskie zegarki męskie Xicorr to zarówno klasyczna jak i awangardowa propozycja dla pewnych siebie Panów, nie bojących się nowych wyzwań, odważnych projektów i niebanalnych rozwiązań. Warszawska manufaktura śmiało wyznacza trendy w zegarmistrzowskim wzornictwie przełamując stereotypowe myślenie na temat in-hausowych produktów w Polsce i Europie.

Polska marka Xicorr posiada obecnie 4 linie zegarków i 2 dodatkowe limitowane edycje. Do każdego zegarka możesz dobrać rzemieślniczy, wyprawiany ręcznie pasek z licowanej skóry w całości wykonany w Polsce.

Linie zegarków M20, 200, F125P, Syrena Sport czy Mistral odwołują się do historii polskiej motoryzacji.

Seria zegarków Spark czyli Iskra odnosi się do polskiego odrzutowca Iskra, które wciąż latają po niebie.

Sklep z zegarkami Xicorr w Krakowie

Niebanalność rozwiązań, polska produkcja, wysoka jakość użytych materiałów, precyzja wykonania i wyjątkowo ciekawy design sprawiają, że zegarki Xicorr cieszą uznaniem w oczach użytkowników i coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn szukających oryginalnego i solidnego zegarka. Poszukujesz czasomierza, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i posłuży Ci jeszcze przez wiele lat a może nawet pokoleń? Odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny salon z zegarkami Xicorr w Krakowie, zobacz naszą kolekcję i wybierz dla siebie idealny model!

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marki Xicorr. HappyTime.com.pl - Oficjalny sklep w Krakowie. Zapraszamy!

Menu