×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

NAUTICA

Z myślą o miłośnikach mórz, oceanów i plaż amerykańska marka zaprojektowała kolekcję zegarków. Nautica, bo to o niej mowa, zaprezentowała męskie modele już ponad 20 lat temu, z roku na rok zwiększając swoją popularność. Obecnie przedsiębiorstwo jest znane i cenione aż w 75 krajach świata, w których znajduje się ponad 250 sklepów stacjonarnych funkcjonujących pod szyldem firmy z Nowego Jorku. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć męskich zegarków Nautica, które zamówisz w happytime.com.pl w korzystnej cenie. Inspiracją do zaprojektowania czasomierzy był fakt, że pierwotnie odkrywanie świata odbywało się drogą morską. Dzięki temu projektanci marki zainspirowani szerokimi wodami i przygodą związaną z poszukiwaniem nieznanego lądu przygotowali zegarki Nautica, które wyróżniają się wysoką jakością i stylem będącym wyrazem osobistości każdego z projektantów. Dostępne w naszym asortymencie modele to niezawodność, ciekawy kształt i świetna funkcjonalność, którą z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Historia zegarków Nautica

Zegarki Nautica męskie mogą pochwalić się niezwykle interesującą historią, której zawdzięczają swój oryginalny, inspirowany morskimi akcentami design. Założycielem marki był amerykański projektant mody i przedsiębiorca – David Chu. To właśnie on w 1983 r. zapoczątkował kolekcję i trend, które naśladowały kolejne firmy. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się wyłącznie w produkcji odzieży, w której dominowała swoboda, gustowność oraz zestawienie sportu i elegancji, których granice zacierały się w ubraniach sygnowanych logo popularnego projektanta. Co ciekawe, pierwszy zegarek Nautica męski pojawił się w ofercie firmy dopiero w 1994 r., czyli aż 11 lat po debiucie kolekcji na rynku. Podobnie jak odzież, tak i czasomierze nawiązywały do luksusu połączonego ze sportowych charakterem. A to wszystko przy zachowaniu inspiracji rejsem jachtem czy spacerem po plaży w wolnych chwilach. Obecnie marka może pochwalić się bogatą linią zegarków. Nautica w swoich modelach niezwykle często wykorzystuje energię słoneczną – dzięki temu produkty sygnowane jej logo są napędzane solarnym mechanizmem kwarcowym.

Design i funkcjonalność męskich zegarków Nautica

Dostępne w naszym sklepie internetowym męskie zegarki Nautica to przede wszystkim różnorodność, dzięki której każdy z naszych klientów znajdzie wśród nich czasomierz na dowolną okazję. Oferowane modele mają stalową kopertę, której towarzyszy skórzany pasek lub stalowa bransoleta. Nie zabrakło także mineralnego szkiełka, które osłania tarczę z takimi praktycznymi dodatkami jak sekundnik, datownik, chronograf czy stoper. Zegarki Nautica to męskie modele o wodoszczelności minimum 10 ATM. Dzięki temu możesz bez obaw mieć swój czasomierz na nadgarstku w trakcie kąpieli lub pływania. Należy jednak pamiętać, aby nie korzystać z akcesorium w saunie. Na uwagę zasługuje również specjalna powłoka neobrite, dzięki której produkt w trakcie dnia się naświetla, aby następnie umożliwiać odczytanie godziny w ciemności.

Mechanizm działania zegarków Nautica

Każdy zegarek Nautica męski został wyposażony w mechanizm kwarcowy. W zależności od wybranego modelu, może być on tradycyjny lub solarny. Zacznijmy od pierwszego rodzaju, który do niezawodnej pracy potrzebuje jedynie baterii. Jej wymiana powinna odbywać się co około 1,5 - 3 lata. Znajdujący się wewnątrz akcesorium kwarc i źródło zasilania odpowiadają za powstawanie impulsów, które następnie powodują poruszanie się wskazówki. Na uwagę zasługuje jednak mechanizm solarny, który można znaleźć w niektórych zegarkach Nautica. Nowoczesne czasomierze wykorzystują energię słoneczną, którą następnie zamieniają w źródło zasilania akcesorium. Dzięki temu nie musisz wymieniać baterii czy nakręcać produktu – wystarczy, aby co jakiś czas znajdował się on na słońcu, aby każdego dnia wskazywał precyzyjnie godzinę.