×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

LORUS

Zegarek LORUS RH921JX9 Zegarek LORUS RH921JX9
Ograniczona oferta specjalna
172,00 zł 499,00 zł
-327,00 zł
Elegancki damski zegarek marki Lorus CLASSIC z datownikiem
Zegarek LORUS RRS98VX9 Zegarek LORUS RRS98VX9
Ograniczona oferta specjalna
351,00 zł 360,00 zł
-9,00 zł
damski zegarek marki Lorus w kolorze złotym z kolekcji CLASSIC
Zegarek LORUS RG282RX9 Zegarek LORUS RG282RX9
Ograniczona oferta specjalna
327,00 zł 429,00 zł
-102,00 zł
Klasyczny damski zegarek marki Lorus w kolorze różowego złota z kolekcji FASHION
Zegarek LORUS RG272MX9
Ograniczona oferta specjalna
369,00 zł 469,00 zł
-100,00 zł
Elegancki damski zegarek marki Lorus z kolekcji CLASSIC
Zegarek LORUS RG247QX9 Zegarek LORUS RG247QX9
Ograniczona oferta specjalna
209,00 zł 329,00 zł
-120,00 zł
Elegancki damski zegarek marki Lorus z kolekcji FASHION
Zegarek LORUS RG212SX9
Ograniczona oferta specjalna
269,00 zł 369,00 zł
-100,00 zł
Elegancki damski zegarek marki Lorus z kolekcji FASHION
Zegarek LORUS RRS85TX9 Zegarek LORUS RRS85TX9
Ograniczona oferta specjalna
175,00 zł 195,00 zł
-20,00 zł
CLASSIC LADY Elegancki, filigranowy model z kolekcji Fashion japońskiego producenta.

Zegarki damskie Lorus, idealna ozdoba na każdą okazję

W dzisiejszych czasach, kiedy na rynku istnieje wiele firm produkujących zegarki, warto zastanowić się nad tym, którą z nich wybrać. Warto zainwestować w markę, która istnieje na rynku dłuższy czas i zdążyła już udowodnić swoim klientom, że jest godna zaufania, a jej produkty są nie tylko piękne, ale i niezawodne. Taką firmą bez wątpienia jest Lorus, marka ta stworzona została przez SEIKO Watch Corporation, czyli giganta, którego kojarzy ogromna ilość konsumentów na całym świecie. Warto dodać, że SEIKO Watch Corporation jako pierwsza stworzyła mechanizm kwarcowy, a zatem jest ona gwarantem niezawodności i najwyższej dokładności działania mechanizmu kwarcowego wybranego przez nas zegarka.

Zegarki damskie Lorus, czyli odpowiedni wybór, niezależnie od wieku

Każda kobieta niezależnie od wieku marzy o tym, aby wyglądać pięknie i czuć się atrakcyjnie. Już od małego dziewczynki pragną poczuć się jak księżniczki, a dobierając ubrania i dodatki często wzorują się na swoich mamach lub starszych siostrach, stawiając je sobie za wzór do naśladowania. Przy tworzeniu zegarków damskich Lorus producent pomyślał o wielbicielkach dodatków w każdym wieku. Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów i kolorów każda nasza klientka znajdzie w kolekcji Lorus zegarek damski wprost idealny dla siebie. Marka nie zapomniała o swoich najmłodszych klientkach. Wśród zegarków marki Lorus znajdują się produkty, których paski przyozdobione zostały uroczymi motylkami. Dla naszych nieco starszych konsumentek również mamy wiele wspaniałych propozycji – od klasycznych zegarków na pasku lub bransolecie, aż po modele w nowoczesnych, krzykliwych kolorach. W razie chęci zmiany każda nasza klientka ma możliwość zakupu dodatkowych pasków, które sprawiają, że zegarek zmienia wygląd w zależności od okazji.

Zegarki Lorus damskie, elegancja i dodatkowe opcje

Zegarki Lorus, w tym modele damskie, kojarzą się przede wszystkim z dobrą jakością wykonania, atrakcyjną ceną i wspaniałym designem, który przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagających klientek. Jednak zegarki Lorus to także dodatkowe funkcje, które z pewnością zaskoczą użytkowniczki tych zegarków. Jedną z najważniejszych dodatkowych opcji zegarków Lorus z kolekcji damskiej są różne poziomy wodoszczelności poszczególnych modeli. Modele, które posiadają wodoszczelność na poziomie 3 atm, (30 m) nie ulegną zniszczeniu przy przypadkowym zachlapaniu, jednak nie należy ich zanurzać w wodzie czy celowo nadmiernie zamaczać. Wodoszczelność 5 atm (50 m) pozwala na kontakt z wodą, jednak pływanie w takim zegarku nie jest zalecane, ponieważ może grozić jego uszkodzeniem. Wodoszczelność na poziomie 10 atm (100 m) to możliwość swobodnego pływania bez zdejmowania naszego zegarka z nadgarstka. Zegarki damskie Lorus to także inne dodatki, jak np. fosforyzujące wskazówki, datownik, czy Neobrite, czyli odczyt godziny w ciemności.

Menu

Ustawienia

?action=noscript&dt=9&cid=1652

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się