×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
GARMIN

GARMIN

https://www.garmin.com/pl-PL/

Zegarek GARMIN 010-02429-10 VENU 2S Zegarek GARMIN 010-02429-10 VENU 2S
NOWOŚĆ
Ograniczona oferta specjalna
1 798,00 zł 1 849,00 zł
-51,00 zł
Smartwatch Garmin VENU 2S Popielata ramka ze stali nierdzewnej z grafitową kopertą i silikonowym paskiem.

Smartwatche i sportowe zegarki amerykańskiej marki technologicznej Garmin to zaawansowane urządzenia sportowe pasujące na nadgarstek każdej aktywnej osoby.   Zegarki Garmin znane na całym w świecie ze swojej niezawodności i wielu funkcjach stały się symbolem profesjonalizmu niemal w każdej dziedzinie sportu i turystyki. 

Firma założona została w 1989r w Lenexa (Kansas) przez dwóch inżynierów: Amerykanina Gary Burrell i pochodzącego z Tajwanu dr Min Kao.  Od początku istnienia firma Garmin projektuje, produkuje i wprowadza na rynek urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin używane są m.in. w transporcie drogowym i wodnym, lotnictwie, turystyce pieszej, a także w sportach outdoorowych. 

Pomysł na pierwsze sportowe zegarki pojawił się w 2001 roku, kiedy to Garmin opatentował w Stanach Zjednoczonych nazwę forerunner. Dwa lata później światło dzienne ujrzał model Forerunner 101. Przez kolejne lata marka trzyma się idei outdorowych zegarków opartych na modułach GPS. Amerykański producent dostarcza zegarki z wbudowanym modułem GPS, które mają usprawniać nasze treningi, ale też ułatwiać życie. 

Wszystkie dostępne w naszym sklepie zegarki i smartwatche marki Garmin są w 100% oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora Garmin. Do każdego zakupionego produktu w naszym sklepie dołączona jest instrukcja w języku polskim oraz 2-letnia karta gwarancyjna producenta. Ewentualny serwisowanie odbywa się wyłącznie w przez autoryzowany serwis marki Garmin gdzie wyspecjalizowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt, narzędzia i wiedzę. 

W naszym sklepie HappyTime znajdziesz zarówno męskie jak i damskie multifunkcyjne zegarki Garmin takich serii jak: Forerunner, Fenix, Vivoactive czy Venu.

Serdecznie zapraszamy!

Menu

Ustawienia

?action=noscript&dt=9&cid=1652

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się