FOSSIL

FOSSIL

Fossil jest amerykańską marką modową bardzo dobrze znaną wśród celebrytów. Firma powstała w 1984 roku i jako pierwsza wprowadziła na rynek zegarki modowe. Głównym założeniem twórców była zmiana podejścia do produktu jakim jest zegarek – oprócz mierzenia czasu Fossil stał się również modną ozdobą czy wręcz biżuterią na rękach klientów. Co ważne, Fossil jako jedna z nielicznych marka zegarków modowych jest zbudowana na własnych, oryginalnych podzespołach i mechanizmach.


Obecnie ta amerykańska marka jest jednym z największych producentów czasomierzy na świecie a zegarki Fossil dostępne są niemal w każdym najlepszym sklepie z zegarkami na wszystkich kontynentach. Damskie zegarki Fossil jak i męskie zegarki tego producenta cieszą się nieprzemijalnym zainteresowaniem naszych stałych klientów. Najnowsza kolekcja zegarków kwarcowych i mechanicznych marki Fossil dostępna jest również w naszym nowoczesnym salonie położonym w okolicy Tauron Areny blisko centrum Krakowa.


Zegarki damskie Fossil to przede wszystkim klasa i nietuzinkowy wygląd. Swoje piękno marka zawdzięcza kreatywności i przemyślanym zabiegom projektantów. Zegarki Fossil dedykowane są kobietom dbającym o każdy element swojego ubioru. Swój opływowy kształt zapewnia idealne dopasowanie do ręki oraz podkreślenie kobiecej delikatności przy tym nie umniejszając efektywności oraz stylowemu wyglądu. Marka Fossil ponadto oferuje w swej kolekcji nie tylko zegarki ale również idealnie dopasowane bransoletki czy zapasowe paski w różnych odcieniach. Jeśli cenisz sobie styl i dbasz o każdy szczegół swojego ubioru to jest marka stworzona dla Ciebie!

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook