LACOSTE

Słynna francuska marka Lacoste z logo krokodyla gwarantuje szeroki wybór artykułów wysokiej jakości których materiały i sposób wykonania zachwyca użytkowników. Przedsiębiorstwo którego siedziba znajduje się w Paryżu zostało założone przez słynnego francuskiego tenisistę 20-lecia międzywojennego René Lacoste, działa nieprzerwanie od 1933r. Na początku lat 90tych marka zaprezentowała swój pierwszy zegarek. Zegarek z kolekcji LIFESTYLE LACOSTE w charakterystycznych kolorach marki posiadał biało zieloną pikowaną tarczę oraz pasek z wyszywanym logo marki. Precyzyjny chronograf napędzał kwarcowy mechanizm japońskiego koncernu citizen-miyota.

Dzisiejsze damskie zegarki Lacoste to zarówno proste jak i finezyjne sportowe propozycje, jak również bardziej eleganckie zegarki nadające się też na formalne okazje. Czasomierze Lacoste napędza mechanizm kwarcowy koncernu citizen – miyota który zapewnia precyzyjny pomiar czasu. Dodatkowymi funkcjami, jakie znajdziemy w zegarkach, są datownik i stoper. Datownik umieszcza się pomiędzy godz. 3:00 a 6:00 zaś stoper to najczęściej dodatkowe małe tarcze widniejące na głównej tarczy. Klasa wodoszczelności damskich zegarków Lacoste waha się od 30m do 100m. Poziom 30m pozwala nam jedynie zachlapać zegarek bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Klasa wodoszczelności 50m oznacza odporność na krótkotrwałe zamoczenie zegarka, zaś przy wodoszczelności na poziomie 100m możemy swobodnie pływać a nawet powierzchniowo nurkować z zegarkiem.

Marka Lacoste nieodzownie kojarzy się ze sportem i koszulkami polo ale niektóre modele zegarków stanowią eleganckie propozycje na casualowe przyjęcia. To co charakteryzuje damskie zegarki lacoste to przede wszystkim kreatywne i niebanalne wzornictwo. Marka oferuje wiele wzorów, wersji kolorystycznych, a do produkcji swoich zegarków wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Każdy produkt to ekskluzywna propozycja. Znajdziemy też damskie modele z paskami z tworzywa sztucznego oraz elastycznego i antyalergicznego kauczuku. Każda kobieta może wybrać to, w czym czuje się swobodnie i wygodnie. Modelom nie brakuje oczywiście sportowego charakteru, ale znajdziemy też propozycje z nutką elegancji, które posiadają koperty wykonane ze stali szlachetnej pokrytej trwałą metodą PVD, skórzane paski i delikatne kobiece kolory.
Klasyczne tarcze z logo krokodyla pokrywa trwałe i niezwykle przejrzyste szkiełko mineralne.
W swojej bogatej historii marka zdążyła wprowadzić bogatą kolekcję zegarków damskich a każdy kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook