CITIZEN

CITIZEN

Citizen Watch Co. Ltd. jest rdzennie Japońską firmą, której początki sięgają 1918 roku. Powstał wówczas Instytut Shokosha, którego zadaniem było prowadzenie badań nad precyzjnymi przyrządami pomiarowymi ale przede wszystkim jako cel stawiała stworzenie pierwszego japońskiego zegarka kieszonkowego. Etymologia nazwy Citizen wywodzi się od słowa “obywatel”. O takiej samej nazwie powstał również pierwszy kieszonkowy zegarek, którego nazwa miała wskazywać, że jest to czasomierz stworzony dla obywateli.
Już od początku swojego istnienia japońska marka Citizen szczyci się rekordami światowymi.


Zegarki męskie Citizen to połączenie niezwykłej funkcjonalności wraz z zachowaniem wszystkich walorów estetycznych. Japońska firma Citizen dba o swoich klientów produkując czasomierze którym nie brak oryginalnych rozwiązań. W naszej ofercie posiadamy męskie zegarki Citizen wzbogacone o technologię Eco-drive dzięki której potencjalny posiadacz zegarka nie będzie musiał martwić się o wymianę baterii. Męskie zegarki z serii Eco-drive zostały wzbogacone o miniaturowe ogniwa solarne, które wychwytując promienie słoneczne zamieniają je w czystą energie, napędzając tym samym precyzyjny mechanizm czasomierzy Citizen. To nie koniec możliwości jakie oferuję nam japoński producent. W naszej kolekcji męskich zegarków Citizen posiadamy również modele serii Titanum przy których budowie zastosowano niezwykle lekką i wytrzymałą konstrukcję z tytanu dając tym samym początek nowej ery zegarków.


Zegarki męskie Citizen to połączenie niezawodności, stylu i zarazem innowacyjnych technologii. Japońska marka Citizen oferuję nam bogatą game produktów począwszy od klasycznych i pełnych elegancji czasomierzy, którym nie brak nowoczesnych udogodnień, po modele bardziej sportowe opierające się na klasycznych mechanizmach automatycznych. Niektóre modele zostały również wzbogacone o technologię Radio Controlled, która pozwala nam na zsynchronizowanie zegarka z wzorcowym zegarem atomowym poprzez fale radiowe dzięki czemu nasz czasomierz będzie odmierzał czas z niezwykłą precyzją.
Zegarki męskie Citizen to propozycja dla mężczyzn szukających swego rodzaju prestiżu jakim jest japońska marka ale również elegancji i gustownego designu na każdą okazję.

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook