FOSSIL

FOSSIL

Fossil jest amerykańską marką modową bardzo dobrze znaną wśród celebrytów. Firma powstała w 1984 roku i jako pierwsza wprowadziła na rynek zegarki modowe. Głównym założeniem twórców była zmiana podejścia do produktu jakim jest zegarek – oprócz mierzenia czasu Fossil stał się również modną ozdobą czy wręcz biżuterią na rękach klientów. Co ważne, Fossil jako jedna z nielicznych marka zegarków modowych jest zbudowana na własnych, oryginalnych podzespołach i mechanizmach.


Obecnie ta amerykańska marka jest jednym z największych producentów czasomierzy na świecie a zegarki Fossil dostępne są niemal w każdym najlepszym sklepie z zegarkami na wszystkich kontynentach. Damskie zegarki Fossil jak i męskie zegarki tego producenta cieszą się nieprzemijalnym zainteresowaniem naszych stałych klientów. Najnowsza kolekcja zegarków kwarcowych i mechanicznych marki Fossil dostępna jest również w naszym nowoczesnym salonie położonym w okolicy Tauron Areny blisko centrum Krakowa.


Zegarki męskie Fossil oferują szeroką gamę produktów w zróżnicowanych kolorach. Marka dedykuje swoje produkty osobom młodym szukających zegarka, który podkreśli elegancję posiadacza przy tym gwarantując niezawodność użytkowania. Zegarki męskie Fossil to przede wszystkich zegarki o dużych kopertach i eleganckich, solidnych skórzanych paskach ale w swej gamie zawiera również zegarki na stylowych bransoletach wykonanych z wysokogatunkowej stali szlachetnej.

Męski zegarek Fossil to nie tylko wyróżniający się i elegancki czasomierz ale również zegarek z klasą, który nada charakteru każdemu mężczyźnie.

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook