LACOSTE

Słynna francuska marka Lacoste z logo krokodyla gwarantuje szeroki wybór artykułów wysokiej jakości których materiały i sposób wykonania zachwyca użytkowników. Przedsiębiorstwo którego siedziba znajduje się w Paryżu zostało założone przez słynnego francuskiego tenisistę 20-lecia międzywojennego René Lacoste, działa nieprzerwanie od 1933r. Na początku lat 90tych marka zaprezentowała swój pierwszy zegarek. Zegarek męski z kolekcji LIFESTYLE LACOSTE w charakterystycznych kolorach marki posiadał biało zieloną pikowaną tarczę oraz pasek z wyszywanym logo marki. Precyzyjny chronograf napędzał kwarcowy mechanizm japońskiego koncernu citizen-miyota.

Dzisiejsze męskie zegarki marki Lacoste to zarówno proste jak i skomplikowane sportowe propozycje, jak również bardziej eleganckie zegarki nadające się też na formalne okazje. Czasomierze Lacoste napędza mechanizm kwarcowy koncernu citizen – miyota który zapewnia precyzyjny pomiar czasu. Dodatkowymi funkcjami, jakie znajdziemy w zegarkach, są datownik i stoper. Datownik umieszcza się pomiędzy godz. 3:00 a 6:00 zaś stoper to najczęściej dodatkowe małe tarcze widniejące na głównej tarczy. Klasa wodoszczelności Zegarków Męskich Lacoste waha się od 30m do 100m. Poziom 30m pozwala nam jedynie zachlapać zegarek bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Klasa wodoszczelności 50m oznacza odporność na krótkotrwałe zamoczenie zegarka, zaś przy wodoszczelności na poziomie 100m możemy swobodnie pływać a nawet powierzchniowo nurkować z zegarkiem.

Marka Lacoste nieodzownie kojarzy się ze sportem i koszulkami polo ale niektóre modele zegarków stanowią eleganckie propozycje na casualowe przyjęcia. Nie brakuje oczywiście typowo sportowych zegarków, które są zrobione z tworzywa sztucznego lub kauczuku. Te materiały podkreślają swobodny i sportowy styl.
Eleganckie modele z męskiej kolekcji wykonane są głównie ze stali szlachetnej, wysokogatunkowych skór czy materiałów tekstylnych. Klasyczne tarcze z logo krokodyla pokrywa trwałe i niezwykle przejrzyste szkiełko mineralne.
W swojej bogatej historii marka zdążyła wprowadzić bogatą kolekcję zegarków zarówno męskich jak i damskich a każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook