12 294 19 11
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa (od 200 zł)
Zwrot do 30 dni
Raty 0%
100% oryginalności

ORIENT

Zegarki męskie Orient – czasomierze dla najbardziej wymagających mężczyzn

Zafunduj sobie solidny czasomierz wybierając jeden z dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów marki Orient. Japońskie zegarki męskie to połączenie funkcjonalności, ponadczasowego designu i precyzji odmierzania czasu. Oferowane modele sygnowane logo renomowanej marki są dostępne w wersji na skórzanym pasku lub stalowej bransolecie, a producent objął je 2-letnią gwarancją obowiązującą na terenie całej Polski. To najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości, jaką wyróżniają się zegarki męskie Orient na tle konkurencyjnych odpowiedników. Starannie wykonane modele posiadają szafirowe i mineralne szkiełka, a ich koperty wykonano z niezawodnej stali szlachetnej. Czasomierze zostały również wyposażone w liczne funkcje – wskaźnik rezerwy chodu, sekundnik czy fosforyzujące wskazówki. Zamów swój zegarek męski Orient już dziś!


Zegarki męskie Orient – krótka historia


Zegarki Orient to męskie modele, których historia rozpoczęła się już w 1950 r., kiedy w Tokio założono firmę specjalizującą się w produkcji naręcznych czasomierzy. Na jej czele stanął Shogoro Yoshida, który był związany z branżą już od 50 lat. Już rok po pojawieniu się marki na japońskim rynku przedstawiono pierwszy model zegarka – Orient Star, którego sprzedaż pozwoliła przedsiębiorstwu na podpisanie kontraktu z Chinami. W kolejnych latach do oferty Orient trafiają zegarki męskie Royal Orient z mechanizmem mechanicznym nakręcanym oraz Super Auto z mechanizmem automatycznym. W 1964 r. marka przedstawia światu Grand Prix 100 – czasomierz, który uznano za przełomowy. Od tamtego czasu do katalogu japońskiego przedsiębiorstwa regularnie dodawane są kolejne modele, w tym zegarki męskie cyfrowe, kwarcowe analogowe czy z wyświetlaczem LED.

Zegarki męskie Orient – co warto o nich wiedzieć?

Pierwszą z rzeczy, które warto wiedzieć o zaprojektowanych przez Orient zegarkach męskich, jest rodzaj mechanizmu, który je napędza. W przypadku czasomierzy sygnowanych logo japońskiej marki jest to między innymi mechanizm automatyczny gwarantujący wysoki komfort użytkowania. Aby zegarek męski Orient mógł precyzyjnie wskazywać godzinę, niezbędne jest wykorzystanie specjalnej sprężyny, która pobiera energię nie z nakręcania, a z ruchu ręką. Dzięki temu wskazówka sekundnika ma płynne i jednostajne ruchy. Dostępne w naszym sklepie internetowym zegarki męskie Orient zostały również wyposażone w mechanizm mechaniczny, który wymaga nakręcania sprężyny co około 40 godzin, oraz kwarcowy, czyli na baterię wymienianą raz na 1,5-3 lata. Niewątpliwą zaletą japońskich czasomierzy jest połączenie dawnego kunsztu zegarmistrzostwa z nowoczesnością, które z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Facebook