×
Zamawiaj bezpiecznie ON-LINE z domu a my błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie!
Witamy w sklepie HappyTime
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Zegarek ORIENT FAA02009D3

1 476,00 zł 1 640,00 zł -10%
Ogólna ocena
4.9
7 Opinie
Produkt
(4.9)
Utwardzone szkiełko mineralne mnie przekonało. Polecam!
Jestem zadowolony z zakupu. Czas realizacji na plus, dodatkowo eleganckie opakowanie!
Detale zdecydowanie na plus. Zakręcana koronka, funkcja day and date i wiele innych!
Cena adekwatna do jakości. Jestem zadowolona z zakupu. Cieszę się, że zegarek został zapakowany w eleganckie pudełko. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa. Wszystko super! Dodatkowo na plus gwarancja producenta!
Świetna jakość! Zegarek prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.
W zakupie zegarka Mako II Diver FAA02009D3 pomógł mi szczegółowy opis produktu na stronie happytime.com.pl. Informacja o cechach charakterystycznych i przejrzysta tabela z wyszczególnionymi kolorami i zastosowanymi materiałami umożliwiła mi podjęcie decyzji, której nie żałuje. Pierwszy raz dokonywałem zakupu zegarka przez internet. Model zaskoczył mnie pozytywnie. Dużym atutem jest ponadczasowy design i trwałość zastosowanych materiałów. Solidna stal szlachetna i mineralne szkiełko dają mi gwarancję żywotności. Myślę, że nawet przy codziennym użytkowaniu potowarzyszy mi przez kilka dobrych lat.
Zegarek kupowałam na prezent. Cieszę się, że trafiłam na konkurencyjną ofertę happytime.com.pl. Znalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Zegarek na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Duży plus za szczegółowy opis!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się